חדרי ילדים
אודותינו
חדרי ילדים ונוער
מיטות ילדים
ארונות ילדים
עיצוב חדרי ילדים
טפטים לחדרי ילדים
טפטים לחדרי הבית
צעצועים
חדרי ילדים מעוצבים
צור קשר
   
לקבלת פרטים נוספיםיצירת קשר:

 
  חדשות
 
 
 
 
 

רעיונות למתנות

הענקת מתנות לעובדים על ידי המעסיק או המעביד נחשבים לדבר פופולארי ונפוץ מאוד. למעשה, הענקת מתנות לעובדים הינה נורמה חברתית וקיום נורמה זו הוא חלק בלתי נפרד מקיום הנורמות של מקום העבודה. העובדים מצפים בקוצר רוח לקבל את מתנותיהם, גם כי לרוב זהו צ'ופר אמיתי עבורם וכמו כן, זוהי הדרך של המעסיק להוקיר תודה לעובדיו על העבודה הקשה והמסורה אותה הם עושים במהלך השנה. לרוב, מעסיקים מעניקים מתנות בערך בסביבות חג הפסח אך ישנם מקרים בהם מעניקים מתנות גם בחגים אחרים כמו ראש השנה, בכנסים שונים של העבודה ובנופש השנתי של החברה. המעסיקים צריכים לבחור בזהירות רבה אילו מתנות לעובדים הם יתנו בכל שנה ועליהם להקדיש לכך מחשבה רבה.

מתנות לעובדים יכולות לגרום לשמחה רבה במשרד או בסביבת העבודה כאשר העובדים מרוצים ממתנותיהם. עם זאת, יכול לקרות מקרה הפוך בו עובדים יהיו ממורמרים ומאוכזבים כי קיבלו מתנות לעובדים שנראו להם "קמצניות" או לא יעילות או כאלו שלא מכבדות את עבודתם הקשה. המעסיקים צריכים כמו כן להקפיד שכל המתנות לעובדים יהיו שוות. דהיינו, שלא יהיה עובד אחד שיקבל מתנה מפוארת יותר ועובד שיקבל מתנה צנועה יותר משום שזה יכול לגרום לבעיות שונות בסביבת העבודה.

מתנות לעובדים הינו דבר שקיים בכל רחבי ישראל ולכן ישנן חברות רבות אשר מנסות לעזור לעובדים בכל הקשור לבחירת מתנות לעובדים. ישנם עסקים אשר מציעים למעבידים מתנות לעובדים שהינן מקוריות וייחודיות מאוד לפרטים בקרו באוונגרד. המעסיקים יכולים לבחור בדרך כלל בין מבחן רחב מאוד של מתנות לעובדים ביניהן הם יכולים לבחור בהתאם למצבם הכלכלי. מעסיקים יכולים לבחור גם שלא לתת מתנות אלא לתת תלושי קנייה שהעובדים יכולים להשתמש בהם ככסף לכל דבר בחנויות רבות. כך שיש למעסיקים הרבה מרחב תמרון בכל הקשורות לבחירת מתנות לעובדים.

 
 
 

  רהיטים