חדרי ילדים
אודותינו
חדרי ילדים ונוער
מיטות ילדים
ארונות ילדים
עיצוב חדרי ילדים
טפטים לחדרי ילדים
טפטים לחדרי הבית
צעצועים
חדרי ילדים מעוצבים
צור קשר
   
לקבלת פרטים נוספיםיצירת קשר:

 
  חדשות
 
 
 
 
 

לגו

לגו הינו משחק הרכבה שהוא הכי מוכר ונפוץ בעולם כולו. הלגו מיוצר בדנמרק והוא הומצא כבר בשנות השלושים של המאה הקודמת. היום חברת לגו, מייצרת מדי שנה עשרות של משחקי לגו חדשים וניתן למצוא משחקי לגו לכל הגילאים, אם לקטנים ואפילו משחקי לגו שהם מורכבים וטכניים יותר שמתאימים לבני נוער ולמבוגרים. חברת לגו, היא חברה אמינה שמייצרת ערכות משחק שונות. לגו מייצרת ערכות רבות וסדרות שונות של משחקים שתמיד יאהבו כולם. יש מודלים משוכללים של חברה זו, כמו למשל  חלליות, ספינות פירטים, בניינים מודלים שונים של בתים ועוד. ניתן למצוא ערכות לגו שיכולות להתאים גם לבנים וגם לבנות.

לגו משחק שלעולם לא ישעמם

הלגו הוא משחק שלעולם לא יכול לשעמם לא את הילדים ולא את המבוגרים. הרבה הורים מוצאים עם הילדים זמן איכות, ובונים יחד אתם מבנים שונים של לגו. בכל פעם כשקונים צעצועים או משחקי הרכבה של לגו, ניתן תמיד להוסיף עוד ערכות כך שהבניה של משחקים או מבנים מסוימים תהיה מושלמת ועם הרבה יצירתיות. כיום, ניתן למצוא בחברת לגו גם לגו המיועד לתינוקות הנקרא "דופלו" . המחיר של משחקי לגו להרכבה הוא  אינו זול, אך זו השקעה בהחלט משתלמת עבור צעצועים שמפתחים את הדמיון והם אף בטיחותיים לילדים בכל הגילאים. ניתן לרכוש את צעצועי לגו באמצעות האינטרנט והלבנים של ההרכבה יחזיקו הרבה זמן מעמד.  ניתן למצוא הרבה דמויות של סדרות האהובות על הילדים מהטלוויזיה במשחקי הלגו, דבר שגורם להם ליותר עניין במשחקי ההרכבה של לגו.

לגו – משחק מומלץ בקרב הגננות ואנשי חינוך

הרבה אנשי חינוך כמו גננות או מטפלים שונים בילדים, יעידו כי לגו הוא משחק חיובי מאוד שגם גורם לפתח את הדמיון והיצירה, וגם משחק שמקרב בין חברים. הרבה הורים מעוניינים כי ילדיהם ישחקו במשחקי הלגו ולא ישבו שעות מול המחשב במשחקים שלא מועילים להם ומרחיקים אותם מהחברה. גם הורים מבלים את זמן האיכות שלהם עם ילדיהם באמצעות הרכבה של מבנים או דמויות שונות מקוביות הלגו ונהנים אף הם ממה שהם מסוגלים ליצור יחד עם ילדיהם.

 
 

  רהיטים